wszystko.pl

Serdecznie zapraszamy .


#1 2010-05-10 16:24:14

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-10
Posty: 31
Punktów :   

Flyff Online

http://uimg1.gpotato.eu/gm/flyff/pr_stuff/Flyff_Artwork_Act4.jpg
Oficjalna strona: www.flyff.gpotato.com 

Polska strona: brak

Waga instalki: 735 MB
Wymagania: DirectX 9.0; PentiumIII 800 MHz; 128MB RAM ; NVIDIA Geforce2 MX 64MB

Opis gry:

Flyff Online ( Fly For Fun ), jest grą z gatunku MMORPG stworzoną przez koreańską firmę Aeonsoft. Flyff odróżnia się od innych gier MMORPG możliwością latania i walki na desce, miotle lub innych pojazdach, a także bajkową grafiką i dużą ilością szczegółów, potworów i przedmiotów.
We Flyffie po osiągnięciu piętnastego poziomu każda postać ma prawo wybrać jedną z czterech klas. Na początku jednak zaczynamy jako Vagrant. Do czasu osiągnięcia tego piętnastego poziomu grając naszym Vagrantem opanujemy podstawy gry. Zanim przejdziemy dalej mam radę - grając Vagrantem nie rozdawajcie punktów umiejętności ( skill points; sp ), ponieważ nie są wtedy prawie w ogóle przydatne, a po piętnastym poziomie mamy ich więcej na rozdanie. Oczywiście ta reguła nie tyczy się statystyk, ponieważ restartują się po osiągnięciu pierwszej profesji ( 1st job ). Moim zdaniem najlepszym buildem ( budową postaci ), czyli sposobem rozdawania statystyk dla Vagranta jest dodawanie do piętnastego poziomu włącznie wszystkich punktów w siłę ( STR ). Warto wspomnieć, że co poziom owych punktów dostajemy 2.
Wyżej wspomniałem o klasach, które są dostępne po piętnastym poziomie. Oczywiście najpierw trzeba zrobić pół godzinny quest ( zadanie ), a potem cieszyć się nową profesją. Następny wybór czeka nas dopiero na sześćdziesiątym poziomie. Wygląda to tak:
a) Mag ( Magician ) --> Mag Żywiołów ( Elementalist ) lub Mag posługujący się czarami psychicznymi ( Psy ).
b)Wojownik ( Mercenary ) --> Mistrz Dwóch Ostrzy ( Blade ) lub Rycerz ( Knight ).
c) Asyst ( Assist ) --> Ring Master ( Wspomagacz dający błogosławieństwa oraz posiadający czary leczące ) lub Billposter ( Nie wiem jak go nazwać… Słynie z ogłuszania przeciwników swoją „kamienną” ręką. )
d) Akrobata ( Acrobat ) --> Yoyo Master ( Mistrz Jojo ) lub Ranger ( Mistrz Łuku )
Gra posiada ciekawy system poruszania się – można latać, to coś co zachęciło mnie do zainstalowania gry. Po osiągnięciu dwudziestego poziomu możemy kupić latającą miotłę lub deskę u NPC Station, który jest w każdym mieście. Dzięki tej wspaniałej umiejętności poruszamy się dosyć szybko , możemy atakować latające potwory jak i innych graczy w powietrzu. Jakby tego było mało raz w tygodniu organizowane są Tęczowe Wyścigi. Wpisowe wynosi tylko jeden milion, a nagroda to jakiś tam procent wszystkich wpisowych. Jeżeli mamy najszybszy z możliwych pojazdów latających ( a jest ich wiele ) to warto się pokusić.

Administratorzy gry prawie codziennie wprowadzają nowe łatki oraz Eventy ( konkursy ), z których nagrody są naprawdę miłe. Bardzo urozmaica to całą grę i można się nieźle dorobić.

Zadań we Flyffie nie jest strasznie dużo co jest wielkim plusem. Nie wiem jak was, ale dla mnie wykonywanie zadań jest nudne i liczy się tylko efekt końcowy, czyli nagroda za to co zrobiłem. Tutaj zadań jest dosyć mało i można pokusić się by zrobić je wszystkie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wschod.pun.pl www.wiki-zywiolow.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl www.administracjaumcs.pun.pl www.logistykajakosc.pun.pl